Kruszec

biznesu

2013

Firma jest laureatem nagrody Kruszec Biznesu Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach w kategorii Innowacyjność

Zapytanie ofertowe
Zgłoszenie serwisowe

Strona główna

 / 

Baza wiedzy

 / 

NOWA GENERACJA ENERGOOSZCZĘDNYCH I CICHYCH KLIMATYZATORÓW HISENSE

NOWA GENERACJA ENERGOOSZCZĘDNYCH I CICHYCH KLIMATYZATORÓW HISENSE

NOWA GENERACJA ENERGOOSZCZĘDNYCH I CICHYCH KLIMATYZATORÓW HISENSE Z INNOWACYJNYM, WYSOKOWYDAJNYM I EKOLOGICZNYM CZYNNIKIEM CHŁODNICZYM – R32

 

Firma EKO-KLIMAT od dwóch lat instaluje i serwisuje klimatyzatory marki HISENSE. W tym czasie klimatyzatory tej firmy potwierdziły swoją klasę, wysoką jakość  i trwałość, a ich elegancki i nowoczesny design pozwala zaliczyć je do jednych  z najlepiej wyglądających urządzeń na rynku. Jednocześnie ich działanie jest niemal bezawaryjne. Przy okazji wprowadzenia na rynek przez firmę HISENSE klimatyzatorów nowej serii OLLIE chcemy, z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością, polecić tę markę naszym Klientom.

 

HISENSE jest jedną z pierwszych firm na świecie, które wprowadziły do swojej oferty urządzenia z czynnikiem chłodniczym nowej generacji – R32. Czynnik R32 ma lepsze parametry chłodnicze w stosunku do stosowanego obecnie powszechnie R410A,  a jednocześnie jest nietoksyczny i nie przyczynia się do niszczenia warstwy ozonowej. Dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego i ekologicznego czynnika chłodniczego klimatyzatory serii Ollie marki HisensE wyróżniają się na rynku urządzeń klimatyzacyjnych najwyższą wydajnością i efektywnością energetyczną, a także najmniejszym oddziaływaniem na środowisko naturalne. Urządzenia te już teraz spełniają wymagania jak najniższego potencjału tworzenia efektu cieplarnianego (GWP), które będą obowiązywały na terenie UE w roku 2025.

Bez tytułu

Jednostka ścienna HISENSE serii OLLIE

Zastosowanie innowacyjnego czynnika chłodniczego w klimatyzatorach serii Ollie czyni z nich najbardziej energooszczędne urządzenia, co potwierdzają najwyższe sezonowe współczynniki efektywności energetycznej zarówno dla trybu chłodzenia (SEER=9,1), jak i grzania (SCOP=5,1) oraz najwyższa klasa efektywności energetycznej A+++. Urządzenia marki HISENSE mają ogromną przewagę nad urządzeniami konkurencji. Dla porównania klimatyzatory marki Samsung serii Classic+ o tej samej wydajności chłodniczej mają niższą efektywność energetyczną – klasa energetyczna A+ oraz sezonowe współczynniki efektywności energetycznej SEER=5,6 i SCOP=4,0. Tak wysokie parametry efektywności energetycznej klimatyzatorów OLLIE firmy HISENSE pozwalają na stworzenie komfortowych warunków w pomieszczeniu przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej (jedynie 0,74 kW przy jednostce o mocy chłodniczej 2,6 kW).

 

Poza najwyższą energooszczędnością klimatyzatory marki HISENSE maja szereg innych elementów pożądanych przez Klientów. Należy do nich wysokiej klasy filtr powietrza, który usuwa zanieczyszczenia oraz zabija drobnoustroje chorobotwórcze (bakterie, wirusy, grzyby i zarodniki grzybów) pozostawiając powietrze świeże i zdrowe dla użytkowników pomieszczenia. Pomimo zaawansowanych funkcji, obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna, a moduł WiFi umożliwia sterowanie pracą urządzenia za pośrednictwem smartfona. Cechą wyróżniającą klimatyzatory marki HISENSE jest elegancki i nowoczesny wygląd oraz bardzo cicha praca – dla klimatyzatora OLLIE w trybie SuperQuiet jest to jedynie 16,5 dB(A), czyli mniej niż szept.

 

Wysoka jakość, zaawansowana technologia, niskie zużycie energii elektrycznej, elegancki i nowoczesny wygląd oraz cicha praca to najważniejsze zalety klimatyzatorów marki HISENSE. Wszystkie te cechy sprawiają, że nasi Klienci chętnie wybierają urządzenia tej marki. Jesteśmy pewni, że klimatyzatory HISENSE zdołają spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i stworzą komfortowe warunki w Ich mieszkaniach i miejscach pracy.

mms_img-10079038130

Jednostka ścienna HISENSE serii  MINI APPLE PIE